Trekking Rozen- en dades vallei
Trekking Rozen- dades vallei
Tijdens deze 4-daagse trekking ontdekt u de mooiste plekjes in de Rozen- en dades vallei. Onder begeleiding van een lokale gids gaat u op pad. De grote bagage wordt vervoerd, u hoeft enkel uw dag-rugzakje te dragen. Op sommige stukken loopt er een muilezel mee, en soms wordt de bagage getransporteerd naar de volgende halte.
De overnachtingen zijn in redelijk comfortabele gites, of naar wens in tenten (combinatie enkel mogelijk vanaf 5 dagen). Alle maaltijden worden verzorgd! U sluit af in een mooie Kasbah in de dades vallei.
Kelaa m Gouna- Tourbist- Boutahrar- Ait Mraw- Ait Youl- Boumalne
In het kort
4 dagen wandelen met gids in Rozen- en dades vallei, incl alle maaltijden.
Inclusief
Incl:
- 3 overnachtingen in gites of tenten
- 1 overnachting in kasbah in dades vallei
- wandelgids 4d
- alle maaltijden (ontbijt, lunch, diner)
Excl:
- fooien
Extra’s
- huurauto 4d + 200€ (per factuur)
- bezoek aan lokale hammam incl scrubben en massage +15€
- full body argan-massage (enkel vrouwen) 30€/ ½ uur
- extra wandeldag + nacht + gids 75€ pp
Kaart
Ik reis verder naar...
€300,00
![dades-reizen-op-maat-bouwsteen2.1 dades-reizen-op-maat-bouwsteen2.1](https://dades-reizen.nl/wp-content/uploads/dades-reizen-op-maat-bouwsteen2.1.png)
2. Voeg toe aan jouw reisplan
![dades-reizen-op-maat-bouwsteen dades-reizen-op-maat-bouwsteen](https://dades-reizen.nl/wp-content/uploads/dades-reizen-op-maat-bouwsteen.png)
1. Kies een bouwsteen
![dades-reizen-op-maat-bouwsteen3-2 dades-reizen-op-maat-bouwsteen3-2](https://dades-reizen.nl/wp-content/uploads/dades-reizen-op-maat-bouwsteen3-2.png)